Váleček 48×60

Váleček 48×60

Představujeme fantastický váleček 48×60

Váleček 48x60Hledáte společnost, která nabízí vysoce kvalitní vybavení pro vaši rehabilitační praxi? Záleží vám také na dobré ceně? Pokud jste na tyto otázky odpověděli kladně, máme pro vás velmi dobrou zprávu. Protože ji najdete v naší nabídce. Jednou z našich skvělých nabídek je váleček 48×60. Mezi mnoha výhodami tohoto výrobku je jistě třeba zmínit jeho vysokou pevnost a odolnost. To je způsobeno použitím robustních materiálů, jako je kůže nebo vinyl a polyuretanová pěna. Výsledkem je také dlouhá životnost, takže si budete moci zakoupený výrobek užívat po dlouhou dobu. Co se týče použití, tento výrobek se skvěle hodí k podepření kotníků, kolen nebo hlavy pacienta, čímž se zlepší jeho pohodlí i efektivita vaší práce. Váleček je ideální pro tradiční a sportovní masáže, rehabilitační procedury a léčebný tělocvik.

Produkt na míru vašim preferencím

Váleček 48x60Váleček 48×60 můžete přizpůsobit svým individuálním preferencím a vybrat si barvu. Široká škála barev zahrnuje například zelenou, fialovou, růžovou, červenou nebo modrou. K dispozici jsou i tlumenější, například černá a bílá. Kromě toho si můžete tento produkt vyžádat ve vlastní velikosti, pokud nás kontaktujete telefonicky nebo e-mailem.

Autor

.pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { width: 80px !important; height: 80px !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-avatar img { border-radius: 50% !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { background-color: #655997 !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-meta a:hover { color: #ffffff !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-author-boxes-recent-posts-title { border-bottom-style: dotted !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { border-style: solid !important; } .pp-multiple-authors-boxes-wrapper.box-post-id-489.pp-multiple-authors-layout-boxed.multiple-authors-target-the-content.box-instance-id-1 .pp-multiple-authors-boxes-li { color: #3c434a !important; }